Нью-Йоркський акселератор Starta інвестує $130 тис. в стартап зі Східної Європи, в тому числі й з України

Розпочався прийом заявок в 6-ий набір Нью-Йоркського акселератора Starta. До участі в відборі запрошуються східно-європейські технологічні стартапи. Заявки приймаються до 16 травня 2018 року.

Нью-Йоркський акселератор Starta інвестує 130 тис. доларів в кращі IT-стартапи, які пройдуть відбір. При успішному проходженні акселераційної програми у кожної компанії є можливість отримати додаткові інвестиції від Starta. На даний момент вже 30 компаній завершили програму і ще 20 стартапів п'ятого набору бдуть випущені в квітні цього року.

Акселераційна програма триває 3,5 місяця і включає в себе тренінги з одними з кращих менторів та бізнес-коучів в США, партнерські бонуси, безкоштовний офісний простір в Манхеттені та допомогу з релокацію. Програма також допомагає напрацювати потрібні зв'язки і зустріти зацікавлених інвесторів, щоб забезпечити наступні інвестиції і вивести бізнес на новий рівень.

Початок програми 6-го набору заплановано на серпень, а Демо День відбудеться в листопаді. Останній день подачі заявки ─ 16 травня 2018 року. Дізнатися більше і подати заявку можна на сайті Starta Accelerator.

Starta Accelerator був запущений фондом Starta Capital в 2015 році і націлений на те, щоб допомогти молодим компаніям з східноєвропейськими коріннями адаптувати свою модель ведення бізнесу і продукт до американського ринку.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати