Вплив кольору посуду на апетит

Blogerf5
  • 465

  • 2

  • 0

Колір здатний створювати потужний вплив на наше світовідчуття і настрій. Те ж саме справедливо і щодо їжі. Одні кольори здатні посилювати апетит, інші ж, навпаки, пригнічують його. Посуд якого кольору краще вибрати?

Дієтологи стверджують, що вміле використання колірного чинника і знання того, який вплив він матиме на апетит, допоможе регулювати кількість споживаної їжі. Проведені експерименти показали, що одна і та ж порція їжі, яка буде подаватися на тарілках різних кольорів, може або наситити людини, або залишити його напівголодним.

Наприклад, якщо подати їжу в посуді жовтого або червоного кольору, то їжа, швидше за все, буде спожита вами майже миттєво, навіть толком не розібравши смаку. При цьому ви як і раніше будете відчувати себе голодним. І навпаки, якщо ту ж саму їжу подати на тарілці сірого кольору, то вона здасться зовсім несмачною і з'їсти більше половини порції навряд чи вийде.

До «апетитних» кольорів можна віднести: помаранчевий, червоний, рожевий, жовтий, бірюзовий і яскраво зелений. Схожим ефектом володіє і білий посуд. На ній колір будь-якої страви і оформлення виглядають більш яскраво, контрастно і апетитно.

До кольорів, які пригнічують апетит, відносяться: сірий і синій. Їжа, що подається на тарілці брудно - зеленого кольору, сприймається мозком як зіпсована. Сірий, дає на нервовій системі заспокійливу дію і одночасно з цим приглушує відчуття голоду. Синій колір в природі зустрічається досить рідко, а тому, на підсвідомому рівні страви, що подаються в тарілці цього кольору, наш мозок сприймає, як неїстівні.

Звичайно, скинути вагу, тільки змінивши колір тарілки, не вдасться. Але в силу того, що схуднення - це комплексний захід, правильно підібраний колір посуду може стати істотною підмогою в цій справі.

Читайте також:

Робота на дому негативно впливає на жінок

Непростий жіночий вибір: робота або сім’я

Бізнес ідея – виробництво крохмалюКоманда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати