Цей простий трюк позбавить від комарів в будинку! Дешево і екологічно!

Blogerf5
  • 375

  • 3

  • 0

Багато років я жив в Колорадо і мене ніколи не кусали комарі. Але ситуація сильно змінилася, коли ми з сім'єю переїхали на узбережжі Тихого океану. Ці кляті комахи буквально не давали мені спокою! На щастя, я натрапив на найкращий в світі екологічно чистий засіб від комарів:

Кавова гуща

Все вірно! Згідно слів Агентства з охорони навколишнього середовища США, стара висохла кавова гуща є дуже ефективним засобом від комарів. Комарі та інші комахи не переносять запах кави.

Яким чином це працює? Зберіть стару кавову гущу, покладіть її на тарілку і накрийте зверху фольгою. Залиште тарілку в сухому прохолодному місці до повного висихання. Потім помістіть тарілку з гущею на рівну поверхню, наприклад, на стіл для пікніка, де-небудь на відкритому повітрі. Переконайтеся, що Ваші діти і домашні тварини її не дістануть. Підпалюйте гущу сірником, поки вона не почне диміти. Цей дим і буде відлякувати комарів. Дуже простий і ефективний спосіб, чи не так? Кавову гущу також можна використовувати як засіб від жуків. Потрібно посипати її навколо будинку, і жуки НЕ будуть до Вас заповзати.

Читайте також:
5 типів керівників і стилів керівництва

Як легко прокидатися вранці

10 простих секретів гарного настроюКоманда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати