Компанія AirAdvisor ініціювала петицію президенту України про захист прав пасажирів в випадках затримок і відмін рейсів

Зважаючи на постійні безкарні затримки рейсів українськими та іншими авіа перевізниками, компанією AirAdvisor було зареєстровано петицію на ім'я Президента України щодо захисту прав пасажирів і отримання до 20000 гривень авіа компенсації за затримки рейсів.

Кожен день тисячі туристів знаходяться в полоні у недобросовісних авіа перевізників, які безкарно змінюють час вильоту без попередження, затримують рейси на необмежену кількість часу або взагалі скасовують їх!
Люди залишаються кинуті в аеропортах напризволяще, без жодних пояснень, можливості отримати проживання, харчування та воду, не кажучи вже про грошову компенсацію. Грунтуючись на нашу статистику, ми сміливо можемо сказати, що найчастіше люди застряють в аеропортах від 6 до 30 годин.
На жаль, на даний момент українського законодавства майже не дотримуються? що не дозволяє ефективно захистити своїх громадян від такої поведінки як українських так і зарубіжних авіаперевізників. Адже компенсація тільки передбачена в разі скасування рейсу. Для довідки, в Євросоюзі авіапасажири мають право на компенсацію і за затримку рейсу (від 3 годин) і за скасування рейсу в результаті справедливої ​​судової практика ЄС. Авіакомпанії ЄС, а та також все авіалінії вилітають рейси з країн ЄС зобов'язані виплатити компенсацію в розмірі від 250 євро до 600 євро залежно від відстані. І європейські авіаперевізники, які працюють на території України, керуються саме цими нормами. Тобто, скажімо пасажири рейсу з Києва в Барселону, який був затриманий на 4 години, що виконується якоюсь українською авіакомпанією, не мають право отримати компенсацію. А пасажири аналогічного рейсу, з такою ж затримкою, тільки європейської авіакомпанії, мають право отримати по 400 євро на людину.

Ми бачимо гостру необхідність поміняти цю несправедливу практику і вирівняти права авіапасажирів. Це означає, що компенсацію можливо буде отримати так само якщо ви летите в:

- Туреччина, Єгипет, ОАЕ

- Грузія, Чорногорія

- США і Канаду

- країни Близького Сходу, Азії, інші країни.

Тільки за офіційними даними Державіаслужби за 1 квартал 2018 року по вині авіаперевізників було затримано 2964 рейса і скасовано 309 рейсів, це близько 500 000 пасажирів.

Ми закликаємо всіх свідомих громадян підтримати ініціативу і підписати петицію на сайті Президента України https://petition.president.gov.ua/petition/45764 . Адже можливо Ви або ваші близькі вже потрапляли в такі

ситуації. Кожен голос важливий, але тільки об'єднавшись ми можемо зробити життя в нашій країні краще.


Ссылка на петицию: https://petition.president.gov.ua/petition/45764 
Матеріал взятий з сайту airadvisor.com/ua 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати