Вчимося вести Інстаграм правильно: корисні поради на кожен день!

Хочете дізнатися, як залучити і набрати широку аудиторію в Інстаграм?

Відкрию вам прості, зрозумілі і корисні секрети, які допоможуть вести Інста більш ефективно.

1. Запасіться терпінням. Світ не створювався за одну хвилину. Будь-яке починання вимагає багато часу і сил. Тут діють ті ж правила: щоб отримати результат, треба постаратися. Просто так популярність не з'являється, якщо тільки Ви не відома особистість, наприклад, актор чи співак. Але навіть цим людям спочатку довелося докласти чимало зусиль, щоб стати відомими. Пам'ятайте, що моментальний успіх - це велика рідкість і на неї розраховувати, як правило, не доводиться. Тому, не метушимося, не нервуємо, і не б'ємо посуд.

2. Пропонуйте своїм фоловерам якісний і цінний продукт. Іншими словами, краще постите менше, але це повинен бути цікавий і змістовний контент, який зацікавить, заінтригує і приверне нову аудиторію в Інстаграмі. Іноді одна правильна публікація допомагає чудово підняти аккаунт в загальному пошуку. Особливо, якщо врахувати всі нюанси і хитрощі, про які я розповім далі в цій статті. Наприклад, якщо розмістити звичайне Селфі, то аудиторію навряд чи залучите. Подумайте самі, кому може бути цікава фотка з Вашим зображенням, яким би привабливим воно не було? Логічно, що тільки особисто Вам і Вашим друзям, але не більше. Тому, перш, ніж розмістити що-небудь в мережі, продумайте ідею, зміст і подачу матеріалу.

3. Виберіть для себе одну головну тему, яку постійно і просувайте. Отже, проста і дієва порада - не варто постити все підряд, що приходить в голову. Такі дії не принесуть бажаних результатів. Визначте для себе нішу, якої будете дотримуватися в своїх публікаціях. Наприклад, тема подорожей, кулінарія або спорт. Варіантів, насправді, величезна кількість. Чому це важливо? Як показує досвід, перед тим, як підписатися на аккаунт, люди заходять в профіль і дивляться, про що пише людина, як себе позиціонує. І тільки після цього приймають рішення, підписуватися на аккаунт чи ні. А якщо, наприклад, людина позиціонує себе, як мандрівник, а постить що попало, то це просто вводить в ступор. Стає зовсім нецікаво для цільової аудиторії в Інстаграм. До речі, не варто думати, що вибір вузької ніші обмежує можливості для контенту і творчого польоту думки. Це не так. Зрозумійте одну просту річ: якщо Ви плануєте серйозно займатися просуванням і розвитком свого профілю в соціальній мережі, то до цього питання необхідно підійти, як до бізнесу, а не як до розваги. Ясна річ, що якщо Ви хочете розміщувати свої красиві фотографії, то Вам в цьому ніхто перешкодити не може. Але в цьому випадку не чекайте, що Ваша аудиторія в Instagram буде рости. Цього не буде. Тому визначайтеся зі своїми цілями і дійте відповідно.

4. Важливий нюанс, про який не слід забувати - # хештеги. Це простий, але ефективний інструмент соціальних мереж, який допомагає залучити цільову аудиторію в Інстаграмі. Зараз теги не використовує тільки що ледачий. Але відразу виникає питання, скільки і яких хештегів треба ставити під кожною публікацією. Якщо говорити за кількість, то в інста максимально допустиме їх число - це 30 штук. Це максимум, скільки саме використовувати - особиста справа кожного. В середньому можна використовувати близько десяти. Це число не дратує користувачів, якщо ж кількість тегів під публікацією буде величезним, то сам пост буде виглядати не дуже естетично і викликати негативні емоції, оскільки буде асоціюватися у фоловерів з рекламою. А реклама, як відомо, людей напружує в будь-якому її прояві.

5. Створіть власний унікальний хештег. Будьте унікальні, придумайте свій особистий брендований тег, який буде відображати виключно Ваші публікації. І завжди розміщуйте його першим в списку хештегів. Просто візьміть собі за правило і постіть свій тег кожен раз, коли що-небудь публікуєте. Це підвищить впізнаваність Вашого аккаунта серед цільової аудиторії Інстаграма. До того ж в інста вже давненько є така функція, як підписка на хештеги. Якщо контент, який Ви розміщуєте з таким тегом, буде цікавий публіці, то люди будуть підписуватися і на тег. А це плюсик в Вашу особисту скарбничку фоловерів.

6. Думайте глобально і використовуйте всі можливості інтернет-простору для розвитку свого Інстаграм-профілю. Увімкніть уяву і складіть план роботи. Пам'ятайте, що в Інстаграмі світ клином не зійшовся. Свій профіль можна рекламувати і просувати різними способами і на різних інтернет-майданчиках. Наприклад, можна писати статті в різні видання, які не мають ніякого відношення до соціальних мереж, або розміщувати відео на YouTube. І це далеко не всі можливості. Сядьте і подумайте, напевно у Вас відразу виникнуть цікаві та оригінальні ідеї, де можна заявити про себе.

7. Проявіть креативність з фотознімками, які розміщуєте в своєму профілі. Зараз вже нікого не здивуєш звичайними фотками. Пам'ятайте, що Instagram - це візуальна платформа. Тут вирішальну роль грає саме картинка. Щоб набрати аудиторію в Інстаграмі, треба зачепити користувачів оригінальним зображенням. І тільки після цього вони почнуть читати те, що написано під знімком.

8. Спілкуйтеся і знайомтеся з новими людьми в Інстаграмі. Не забувайте, що Ви перебуваєте в соціальній мережі. Отже, треба спілкуватися, налагоджувати нові контакти. Пам'ятайте, що правило шести рукостискань ніхто не відміняв. Це відмінна можливість розширити свою цільову аудиторію в Інстаграмі. Адже нові знайомі запросто можуть Вас порадити своїм друзям і так далі. Це як сарафанне радіо, яке часом діє набагато ефективніше, ніж платна реклама.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати