У Вугледарі відбудеться масштабний Всеукраїнський мандрівний фестиваль «З країни в Україну

Дата проведення: 29 вересня 2018 року, початок о 12:00

Місце проведення: м.Вугледар, бульвар Шахтарський

Ініціативна група міста Вугледара – ГО «Студія ідей 78» – долучилася до глобального проекту Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», що цього року проводить однойменний унікальний фестиваль у 9 містах Донецької та Луганської областей: Сватове (21 вересня), Рубіжне (22 вересня), Щастя (23 вересня), Авдіївка (28 вересня), Вугледар (29 вересня), Волноваха (30 вересня), Дружківка (5 жовтня), Торецьк (6 жовтня), Попасна (7 жовтня).

«Люди змінюють міста, а громади Україну» – саме цей основний посил намагаються донести організатори заходу мешканцям міста та регіону. Фестиваль «З країни в Україну» є унікальним за своєю природою, не схожим на інші, що існують сьогодні в Україні. Це не тільки феєрична культурно-просвітницька подія, а й можливість громади вибудовувати нові зв’язки, формувати нові спільності, активістів, створення діалогової платформи між владою, бізнесом, громадою та ЗМІ. Це історія відкриття сучасної, нової, прогресивної України, національна самоідентифікація та демонстрація справжнього новітнього образу українців.

Головна особливість проекту полягає в тісній взаємодії між основною командою з Києва та локальною командою культурних менеджерів, представлених містом, де проходитиме подія. Відтак, організація заходу має спільний механізм, спільну концепцію та ідеологію. Для цього представники Фундації проводять дві навчальні академії у липні-серпні цього року, щоб вивести фестиваль на високий рівень організаційного та ідейного функціонування.

У рамках проекту «З країни в Україну» команда з Вугледара розробляє власний проект.

Цього року контент фестивалю включатиме в себе декілька напрямків. Це майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі та юнацькі активні ігри, фотопокази, кінопокази, лекторій, містечко НГО, локація «Влада і громада» та багато іншого. А головне – грандіозний вечірній рок-концерт!

Фестиваль «З країни в Україну» стане справжнім поштовхом для розвитку громад та малих міст, стартапом для створення і розвитку прогресивних спільнот, що разом будуватимуть сучасну та процвітаючу Україну.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати