Як не втратити інтерес до занять спортом

Blogerf5
  • 522

  • 3

  • 0

По телевізору йде чергова серія улюбленого серіалу, підлогу на кухні давно не митий, а ваш колишній написав в своєму блозі щось новеньке ... в загальному, у вас завжди знайдеться безліч простих і на перший погляд більш термінових справ, аби не займатися спортом і фізичними вправами. Але є певні хитрощі, які допоможуть вам не ухилятися зі шляху і не втрачати інтересу.

Заняття повинні бути гармонійними. Сім днів на тиждень не відходити від бігової доріжки - все одно що харчуватися одним-єдиним дієтичним продуктом. Це корисно, але розмаїття ніякого, і ви в підсумку можете зробити собі гірше.

Всім нам потрібно поєднувати різні види активності: аеробіку (наприклад, біг, їзду на велосипеді, що-небудь на зразок регбі), легку атлетику (все, де вашим м`язам і кісток доводиться боротися з силою тяжіння - підняття важких предметів, спортивна ходьба, теніс) і розтяжки. Крім того, будь-які заняття за розкладом в кінці кінців почнуть набридати, якщо їх не урізноманітнити. Так що сьогодні займіться плаванням, завтра - підняттям тяжкості, післязавтра - йогою. Відпочити. Повторити спочатку. подібне чергування різних типів навантаження називається «перехресними тренуваннями» і дозволяє рівномірно навантажувати все тіло. Оскільки всі системи тіла взаємопов`язані, ви, швидше за все, і самі помітите, що перехресні тренування дають загальний ефект. Наприклад, зміцнення м`язів за допомогою підняття важких предметів допомагає вам швидше плавати.

Моя подруга помітила, що щоденні віджимання в будні підвищують її витривалість, і спортивна ходьба по вихідним доставляє їй більше задоволення. займайтеся не на самоті з подругою, в класі-або, якщо вам таке до смаку, то командним спортом. Це допомагає зберегти мотивацію. Так, є і такі, кому зручніше тренуватися вдома- а інші і пальцем не поворухнути, якщо над душею не стоятиме тренер, який вимагає 50 віджимань негайно. Десь посередині між цими крайнощами - приятель, якого можна виманити покататися на роликових ковзанах.

Тренування повинні бути короткими, щоб не здавалося, що вони в житті головне. Якщо ви проведете дві години в спортзалі, запрацювавшись до повного стомлення, вам навряд чи так вже сильно захочеться йти туди знову. Вправи повинні бути частиною вашого життя, але не всім життям взагалі.

Скільки потрібно займатися?

Я вважаю, що чого б вам ні «рекомендували» щодо занять, найголовніше - просто займатися. Якщо ви вели досить малоактивний спосіб життя і перетворилися в диванну подушку (а з ким такого не було в той чи інший момент життя?), Почніть з двох разів на тиждень. Пам`ятайте, що мова йде про радикальну зміну стилю життя, і якщо ви відразу підскочила і побіжите, намагаючись займатися п`ять разів на тиждень, ви навряд чи довго протримається. Вам потрібно просто відвести для занять час. Вставте їх у розпорядок дня, поставте першим пунктом у списку необхідних на сьогодні справ, слідом за пранням і закупівлею продуктів. Я на своєму досвіді зрозуміла, що, якщо не призначу конкретний час для того, щоб пробігтися, прийняти душ і висушити волосся, то так цього і не зроблю. Коли ви знайдете влаштовує вас режим, постарайтеся збільшити тривалість занять до 45 хвилин, а частоту тренувань до чотирьох-п`яти разів на тиждень. Я знаю, що це здається дуже багато, але це загальні поради, вам самій може знадобитися (або захотітися) більше або менше. Пам`ятайте, що рух необхідно і для фізичного, і для психічного здоров`я, і ​​що всі ми час від часу дозволяємо собі розслабитися. Головне - не дозволяйте цього збити себе зі шляху і втратити інтерес до фізичних навантажень. Джерело


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати