Секс очима жінок...

В який день місяця жінки особливо хочуть сексу і де найпростіше знайти велелюбну партнерку.

Якщо потрібно вирішити, коли краще зайнятися сексом, як швидше завагітніти або, навпаки, уникнути цього, у жінок з'явився порадник: смартфон.

Сексуальне бажання жінки залежить від її менструального циклу. Він починається в перший день менструацій і зазвичай триває близько п'яти днів. Так що з першого дня по п'ятий жінки найменше зацікавлені в сексі.

Багато жінок скаржаться на поганий настрій і високу стомлюваність в цей період, що знижує рівень статевого потягу. Жінки не дуже розташовані до сексу ще приблизно тиждень після закінчення менструацій.

Але на 12-й день до жінок повністю повертається сексуальне бажання.

Більшість жінок досить регулярно займаються сексом з 12-го по 14-й день, цей період  називають «сексуальним піком».

Жінки відчувають себе найбільш привабливим і найбільше хочуть сексу на 13-й і 14-й дні. Але ось що цікаво: вони зовсім необов'язково отримують максимальне задоволення від сексу саме в цей період.

День, коли жінки отримують від сексу найвище задоволення - це 30-й, останній день циклу. Називають його «піком оргазмів».

На 15-й і 16-й дні, тобто в середині циклу і після активного сексу в попередні два дні, жінки відчувають себе найбільш щасливими.

На жаль, незважаючи на активне сексуальне життя, не кожна жінка знаходить в ньому задоволення. Майже третина опитаних жінок заявили, що швидше відмовляться від сексу, ніж від своїх мобільних телефонів.

І все ж інші дві третини швидше викинуть смартфони, ніж відмовляться від занять сексом.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати