Чому чоловіки зраджують дружинам?

Жартома, іноді, кажуть: "Чому чоловіки зраджують дружинам? Тому що вони здатні на це". В якійсь мірі причину зради чоловіка можна пояснити з точки зору психології, адже сексуальний інтерес у чоловіка виникає щодня і не один раз. Нові відносини можуть привнести в його життя приємне хвилювання і нові враження.

Якщо говорити прямо, то скільки на світі існує чоловіків, стільки ж є і причин, чому чоловіки зраджують дружинам. Але, якісь мотиви поширені більше, ніж інші. Зупинимося на найбільш часто, які зустрічаються причини зради чоловіків:

1. Звикання.

Чоловік в сім'ї може почати зраджувати, якщо він відчуває себе незадоволеним на роботі, або відчуває, що почав старіти і плюс, якщо вдома замість сімейного щастя панує атмосфера прохолодних взаємин з дружиною. Проблема довгого шлюбу може полягати в тому, що чоловік і жінка стають як брат і сестра друг для друга, а то і того гірше, сексу в шлюбі давно немає. А чоловікові хочеться відчувати пристрасть, приємне хвилювання, хочеться нових відчуттів.

2. Якщо ви довго не буваєте разом.

Наприклад, чоловік працює далеко, і ви можете довго жити далеко один від одного. Або якщо ви довгий час проводите в подорожах, то чоловік може шукати стосунки на стороні. Як співається у відомій пісні: "Якщо ти не можеш бути з тим, кого ти любиш, кохай того, хто з тобою зараз".

3. Пригода і ризик.

Не слід скидати з рахунків потреб чоловіків у пригодах і подорожах. І це може стати причиною зради чоловіка, правда, подібні сексуальні відносини, як правило, є скороминущим захопленням на одну ніч. Такі чоловіки, як правило, ще не дозріли для вступу в шлюб і такий "подвиг" для них - це зайвий привід довести самому собі, що є ще порох в порохівницях.

4. Самоствердження.

Чоловік швидко охолоне до жінки, якщо вона буде намагатися публічно принизити його інтелектуальні здібності, почуття гумору або просто, робити вигляд, що його ніби й немає поруч. Наприклад, якщо він розповідає якийсь жарт, а вона, при цьому, закочує очі і каже, що він сто разів це розповідав, то тим самим, жінка сильно зачіпає почуття чоловіка.

5. Гроші.

Не варто недооцінювати роль фінансової складової в любові. Їх недолік може зруйнувати навіть міцну і щасливу сім'ю. Фінансові проблеми в родині, у багатьох випадках, стає причиною розлучень в сім'ях.

6. Зменшення уваги з боку жінки.

Якщо увага  жінки в родині перемикається на роботу або на виховання дітей в сім'ї, а чоловік забувається, то він відчуває себе непотрібним і це боляче б'є його. І це одна з поширених причин зради чоловіка. Тому, доглядаючи за новонародженою дитиною або, займаючись з іншими дітьми, не забувайте і про свого чоловіка.

7. Зовнішність жінки.

Більшість чоловіків не полюють за принцесами, але, такі якості як приваблива зовнішність, хороший смак і вміння подати себе - чоловіки вважають дуже важливими для серйозних стосунків. Тому потрібно прагнути, щоб і фігура і зовнішність і одяг були такими ж, якими були на самому початку вашого знайомства з чоловіком. З віком боротися, звичайно, навряд чи можливо, але розповніле тіло, відсутність смаку в одязі можуть відштовхнути чоловіка від вас.

8. Відсутність загальних інтересів.

Для сімейного щастя дуже важлива активна спільна діяльність, повинні бути спільні інтереси. Якщо у вас різні друзі і захоплення - в цьому немає нічого страшного. Але для того, щоб ваші відносини залишалися добрими, то потрібно більше спілкуватися один з одним. Адже чим старше ми стаємо, тим менше ми схильні до компромісів. Спробуйте разом зайнятися якою-небудь спільною справою або захопленням. І не важливо, якщо у когось воно буде виходити гірше, головне, щоб воно подобалося обом подружжю.

9. Криза середнього віку.

Чоловік середнього віку потребує підтримки. Йому важливо відчувати себе знову сексуальним і повним сил. Ви можете допомогти йому, привнести щось нове у ваше життя і це може допомогти йому подолати кризу середнього віку.

10. Помста.

Причиною зради чоловіка може стати ваша власна невірність, і він може відплатити вам тією ж монетою. Як то кажуть, що посієш, те й пожнеш.

11. Нудьга.

Це одна з найголовніших причин зради чоловіків. Насправді, якщо довгий час, 4-5 років і більше, жінка сидить вдома з дітьми і нічим більше не цікавиться, то з нею може стати нудно. Якщо вона повсякденно виконує сімейні обов'язки, пов'язані з роботою по будинку і єдине джерело інформації для неї - телевізор, то кругозір її стане помітно вже. І вам нема про що буде з нею поговорити. Тому жінці в родині необхідно займатися чимось цікавим і захоплюючим, щоб залишатися цікавою людиною і співрозмовником, навіть якщо вона займається вдома з дітьми.

12. Якщо ви не контролюєте ситуацію.

Чоловікам дуже не подобається, якщо жінки намагаються командувати ними або надто сильно контролюють їх. Перш за все, вони хочуть бачити партнера в дружині, а не другу матір або начальника. Тому, не слід допускати наказного тону по відношенню до свого чоловіка. Все одно він цей наказ не виконає, зате конфлікт в родині забезпечений. А ось ніжністю і ласкою жінка зможе домогтися від чоловіка всього, що вона хоче. Чоловік голова - дружина шия. Але вертіти теж треба вміючи.

Чоловіки, які живуть в щасливому шлюбі і задоволені відносинами з дружиною, ведуть себе не так, як ті чоловіки, які незадоволені шлюбом. Причини зради чоловіка полягають в тому, що він зраджує з метою задоволення тієї потреби, яку не може задовольнити в стосунках з дружиною. Дуже важливу роль відіграє частота і різноманітність інтимних відносин між подружжям. Якби жінка могла точно знати, що змушує чоловіків зраджувати, вони б почувалися впевненіше і змогли б запобігти зраді.

Але, спочатку поміркуйте, чи дійсно ви вибрали того чоловіка, з ким хочете бути і не поквапилися ви з вибором? А також подумайте, які саме потреби ваш чоловік прагне задовольнити на стороні, чи можете ви йому допомогти з цим і чи хочете ви цього? Але і ваші потреби теж важливі, тому їх теж треба брати до уваги.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати