Що може зруйнувати Ваше сексуальне життя

Наскільки щасливим буде Ваше сексуальне життя? Багато жінок впевнені, що це залежить від їх привабливості. А насправді головне - рішучість, сміливість, тактовність, довіра до партнера ... і, зрозуміло, впевненість в собі.


Але є  речі, які можуть зруйнувати Ваше сексуальне життя!

Прагнення слідувати правилам

Чому популярні фантазії про секс з медсестрами і стюардесами? Тому що секс з людиною в формі порушує правила, ламає шаблони. Кожен день ми змушені бути правильними і хорошими: робити зарядку вранці, їсти корисну вівсянку, бути привітними з колегами. Заради «нормальності» придушуються сексуальні бажання.

Час від часу корисно бути непередбачуваним і нераціональним в сексі. Мова, звичайно, не про заняття коханням днем ​​на дитячому майданчику. Досить не заганяти себе в рамки і дозволити невеликі витівки в спальні. Або будь-якому іншому місці, де вас ніхто не побачить. Сексуальні зухвалості дають безцінні відчуття власної могутності.

Шлюб

Біологічний факт: одружені пари відчувають зниження сексуального потягу і частоти сексу. Одруженим важко міняти шаблони: це - будні і побут, а це - еротика і секс. Психологи вважають, що шлюб і виховання дітей нічим не відрізняються від системи управління невеликим підприємством.

Іншими словами, одружені, прийшовши ввечері з роботи, продовжують адмініструвати і вирішувати завдання, тільки вже в домашніх тапочках і халатах. Звідси і бажання уникнути сексу, щоб не втратити діловий настрій і не забути про те, що ще залишилося незроблене.

Брехня про справжні бажання

Рідко людина може вільно говорити про свої сексуальні вподобання відверто. У глибині душі ми боїмося несхвалення і осуду з боку суспільства чи партнера. Секс - справа інтимна, але його оточує паркан стереотипів. Почуття провини через «ненормальності», фобії, байдужість, відраза і неврози створюють замкнуте коло і поступово руйнують секс.

Ділитися істинними бажаннями важко навіть з дуже близьким партнером. Завжди є страх бути неправильно зрозумілим.

Не сьогодні, любий

Це не просто фраза, це удар в сонячне сплетіння. Відмови одного з подружжя діють на іншого більш руйнівніше, ніж відмови випадкових людей. Вони підривають самооцінку і ранять в саме серце. Адже ми вирішили розділити життя з цією людиною, а у нього знову болить голова. Значить, він більше не знаходить нас привабливими.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати