Google порадує новими можливостями у пошуку

Очікується 6 нововведень в Google пошуку:

  1. З'явиться картка активності, яка буде видавати посилання, схожі на результати попередніх пошукових запитів. Буде розміщена нагорі сторінки.
  2. Результати пошукових запитів можна буде зберігати і колекціонувати як картинки в Pinterest. Тобто, створювати папки і зберігати туди потрібні відповіді з пошукової системи.
  3. Пошук по відео буде нагадувати Stories в Instagram: у відповідь на запит ІІ буде демонструвати найважливіші фрагменти з відеозаписів.
  4. Пошук по зображеннях також буде модерувати ІІ, в компанії обіцяють переробити алгоритм ранжирування і підвищити релевантність відповідей в рази. 
  5. ОБЖ від Гугла. Що ми зазвичай робимо в екстреній ситуації? Запитуємо знайомих або гуглимо. На випадок другого варіанту в пошуковій системі з'явиться новий інструмент, який буде попереджати користувачів про можливі катастрофи. Першими нововведення побачить Індія, жителів якої будуть попереджати про повені через Google.
  6. Вчися і працюй. Новий інструмент  буде показувати список вакансій за запитом і пропонувати курси для підвищення кваліфікації відповідно до професійних інтересів користувача. Тестувати функцію будуть спочатку у Вірджинії.

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати