Менеджер особистих та колективних задач Todoist

Планування задач класичним методом, або через нотатки у телефоні звісно корисна річ, але коли записів стає надто багато, в них можна заплутатись. Одним із варіантів перейти на новий рівень - є методологія Getting Things Done та спеціалізовані сервіси, які покликані допомагати користувачам максимально зручно організовувати різноманітні задачі та керувати ними. Одним із таких сервісів, є швидкий, із активним розвитком менеджер задач Todoist.

Сам по собі сервіс Todoist у безкоштовній версії дозволяє створювати категорії, які можуть бути одночасно проектами або використовуватись для групування завдань по тематиці. Скажімо “Покупки”, “Особисте”, “Перегляд фільмів”, тощо. Такі завдання також можна позначати пріоритетами та задавати їм конкретні дати, коли вони мають бути виконані, скажімо “сьогодні”, “завтра”, “через тиждень”, “щоденно” або навіть із конкретним часом.

Але найбільш цікаві особливості розробники Todoist заховали у преміум-версії, яку можна придбати на 365 днів за $29, або ж при авторизації, безкоштовно отримавши такі можливості на 30 днів пробного періоду.

Преміум-версія надає наступні можливості:   

  • Нотатки до кожної із задач, які можуть бути як текстовими, графічними, файловими, так і посиланнями на файли або на інші сайти;
  • Розширення нагадувань, які в преміум-версії можуть також надсилатись на e-mail адресу або по SMS;   
  • Push-сповіщення на смартфон або планшет згідно з місцезнаходженням по GPS;
  • Архівування задач у проекті або категорії;
  • Автоматичне резервне копіювання всіх задач;
  • Створення користувацьких тегів, міток і фільтрів для більш швидкого пошуку серед великої кількості задач;
  • Інтеграція із багатьма сервісами календарів та можливість зберігати електронні повідомлення як задачі із найпоширеніших поштових систем (Gmail, Outlook);
  • Покращене відслідковування продуктивності роботи за допомогою механізму карми та календарного звітування.
  • Можливість запрошувати до категорій та проектів інших користувачів, навіть тих, хто не зареєстрований у системі, що дозволяє перетворити певні проекти на колективні.

Однією із найцікавіших можливостей, є нагадування задач по місцезнаходженню. Можливість доступна для усіх користувачів ОС Android та iOS. Вона дозволяє користувачам преміум-версії встановити особливе нагадування у вигляді gps-координат або адреси, яке при увімкненій gps системи смартфона надішле push-сповіщення і нагадає завітати у магазин або інше місце, пов'язане із задачею. Нижче наводиться відео-презентація цієї можливості від творців сервісу.


Із додаткових можливостей, варто підкреслити, що розробники сервісу нещодавно інтегрували у всі версії системи темну тему оформлення.


Загалом, сервіс інтенсивно розвивається, та, з особистого досвіду, активно дослухається до побажань користувачів, які надсилають свої побажання та зауваження через мережу Twitter.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати