"Томос - головна перемога України, Путін більше не вважає українців і росіян одним народом"...

Завдяки Томосу президент РФ Володимир Путін нарешті усвідомив, що Україна втрачена, а українці і росіяни - не один народ.

Увагу на важливу заяву Путіна по Україні звернув його колишній радник, економіст Андрій Ілларіонов.


У минулий четвер, 20 грудня, президент РФ Володимир Путін дав велику прес-конференцію, на якій зробив ряд дуже гучних заяв. Але головний спіч, впевнений Ілларіонов, стосувався України, а точніше отримання нею Томосу і незалежності від Москви і РПЦ. Вперше президент РФ визнав існування народу України і зробив це аж 3 рази.

"Так, Путін говорить про" злі сили"," розтягують "і" розривають "два народи, але тепер він говорить не про один, а про два народи! А адже ще зовсім недавно його займала страшна химера - про єдиний російський народ", - підкреслив економіст, нагадавши, що навіть до окупації Криму і Донбасу президент РФ неодноразово публічно ставив знак рівності між народами України і РФ.

Змінити свою точку зору Путіна змусив саме Томос, запевнив Ілларіонов. Справа в тому, що за 20 років правління у президента РФ сформувалася "ідеологічна формула" - "єдиний ринок, спільна мова, спільна віра, влада князя". Томос і поява в Україні своєї незалежної Автокефальної церкви (ПЦУ) зробило в ній "незалатану діру", через яку українці випали в уяві президента РФ з "єдиної російської нації". Саме тому Томос і став головною перемогою України в гібридної війні з РФ.

"ПЦУ стала якщо не єдиною, то головною причиною вимушеного визнання їм за українським народом права на самостійне існування", - запевнив Ілларіонов. З його слів, саме через Томос Кремль і переключився на Білорусь. Вона для РФ поки не втрачена, і Кремль має намір зробити все, щоб українського сценарію не відбулося. 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати