МАША І ТОРТ

 Дівчина Маша, була гарною господаркою. Вона любила все гарне і любила смачне. Тому хобі Маші були торти, які вона пекла з дитинства. У Маші було багато вільного часу, тому вона вирішила пекти торти на замовлення, про що одразу ж розповіла своїм знайомим. З’явилися деякі замовлення, але їх було небагато. Маша створила сторінку в соціальній мережі, та виклала фото своїх виробів. Фото переглядали, ставили лайки але замовлень більше не ставало.

 Дівчина звернула увагу, як цим займалися професіонали. В них були власні сайти з фото та ціною продукції. На такі витрати, Маша поки що була не готова. Вона вирішила замовити сайт, коли на нього заробить. Щоб заробляти ще більше.

 Також Маша вирішила давати оголошення в дошки оголошень. Перегляди були, декілька дзвінків також, замовлень майже ні. Адже вчорашнє оголошення з фотографіями Машиних тортів та печива, сьогодні вже загубилося внизу, серед безлічі інших. А оновлювати можна не скоро. Маша спробувала оплатити оголошення, щоб воно залишалося вгорі. Загалом ідея себе не виправдала. Торт можна продати лише в своєму місті, та і то тільки тим, хто живе не дуже далеко. Шанси що саме вони помітять Машине оголошення і саме їм цей торт сподобається і ще й буде потрібен і вони вирішать замовити – всі ці шанси були надто малі. Тому наступне платне оголошення, Маша вирішила не платити.

 Отже, в ідеалі Маші потрібен сайт, та такий вид реклами, що буде актуальна для жителів поруч. Протягом наступних місяців, цілеспрямована Маша перепробувала ще декілька різних варіантів реклами: в місцеву газету, візитки в подарункові магазини, кольорові рекламні листи А4 на зупинках, просила знайомих розповідати про її торти усім кому потрібно. Реклама в газеті відчутно ситуацію не змінила, візитки обійшлися в певні кошти, але поки невиправдані, рекламні оголошення в кольорі за які платила Маша, двірники нещадно здирали щосуботи. Знайомі, здається розповідали про неї, але перевірити це не було можливим. Замовлення йшли кволо. Маша розуміла, що в наш час технологій, онлайн реклама найсильніша в плані відгуку, але все впиралося в сайт. Якого не було, крім того сайт, як пояснили Маші, зробити не так складно, як його просувати. Тобто зробити відомим, задача складніша від самого створення в декілька разів.

 В даний момент, була проблема роздоріжжя: зараз був найскладніший момент, але якщо його не осилити, то можна легко залишитися в числі тих «хто колись пробував, але не пішло», одночасно витрачати багато коштів на рекламу, не було матеріальної можливості.

 Маша не опускала руки, та вірила що вихід є завжди. І як це завжди буває, рішення саме знайшло її, звісно вона молодець що вчасно це помітила.

  Дівчина знайшла на просторах мережі інтернет, сайт продажу домашньої продукції. Реєстрація була простою, тому Маша одразу ж почала вивчати сайт. Оголошення були безкоштовні, взагалі. Вони не губилися з часом, тому що відмічалися одразу на карті країни. Це була приємна несподіванка, одне розміщення і все! Оголошень можна було додати багато. Причому одразу. І вони нікому не заважали, а були в простому доступі по Машиній адресі. Маша додала десяток тортів з фото і описом. Подумала трохи, та додала ще десятки півтора. Через годину завантажила також всі пряники які колись пекла та фотографувала.

 Оглянувши критичним оком сторінку свого профілю, Маша подумала, що сайт мабуть їй уже не потрібен. А й справді – у неї була сторінка з переліком всього товару, контакти, фото, опис, ціни. Крім того, профіль відігравав і рекламну функцію, та саме там де потрібно – у своєму місті. Знову відмітила про себе Маша – безкоштовно.

 Перше, що зробила юна господиня – це почала використовувати профіль зі своїми товарами так, як вона хотіла використовувати сайт, а саме: додала посилання на профіль у всі соціальні мережі (тепер будь-хто одразу бачив що і по чому у дівчини). Далі – надіслала посилання повідомленням, усім хто хоч раз робив замовлення у неї. Згодом, весь перелік своїх товарів, Маша могла відправити, рекламувати чи дати на ознайомлення усім хто вибирав замовлення, просто пересилаючи посилання на власний профіль. Одного прекрасного дня, вона гуляючи містом неподалік від дому, записала назви усіх організацій та підприємств поруч. Вдома, через пошук, Маша знайшла їх контактні данні, та відіслала усім електронного листа, де розповіла хто вона, чим займається і вказала посилання на профіль з запрошенням замовляти вироби в неї на корпоративні вечірки чи свята. У вільний час, Маша шукала в соціальних мережах іменинників, що мають святкувати наступного тижня, та відправляла їм всю інформацію про те хто вона, і про те що їх зацікавить. А те що цікавило майбутнього іменинника, легко поміщалося у посиланні на профіль Маші, де і відбувався активний вибір святкових ласощів.

 Пройшло не так багато часу, як кондитеру Машу почав добре знати її район. Не довго довелося чекати, щоб взяти замовлення в сусідніх фірмах та підприємствах. Спочатку один торт, а потім ще і ще… Тепер Маша спокійно вважає, що важкий етап початківця вона пройшла, та полірує свою майстерність відповідними семінарами і курсами. Плани на майбутнє більш ніж оптимістичні, адже свята будуть завжди, а Машині вироби прикрасять будь-яке свято.

 Маша зробила правильне рішення, та заощадила безліч сил та коштів. Будьте як Маша)


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати