Компанія Tesla в 2019 році відкриє в Україні мережу фірмових станцій швидкої зарядки

Глава компанії Tesla Ілон Маск озвучив в Twitter плани по розширенню мережі станцій швидкої зарядки електромобілів Tesla Supercharger, назвавши Україну однією з наступних країн, де вони з'являться в 2019 році.

Відповідаючи на питання фоловерів з Ірландії про можливість відкриття в цій країні додаткових станцій, Маск запевнив про швидке розширення мережі на всю Європу, згадавши серед іншого і Київ.

«У наступному році суперчарджери покриють 100% Європи. Від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини », - написав Маск.

Звичайно, Маску вже доводилося публічно відмовлятися від заяв, озвучених в Twitter (як це було в 2018 році з наміром зробити Tesla приватною компанією і викупити її акції за ціною вище ринкової), але це навряд чи той випадок. Тим більше, що на офіційному сайті компанії на мапі мережі фірмових зарядок з 2016 року заплановані до будівництва дві станції в Житомирі та Львові.


Терміни їх запуску неодноразово переносився, але тепер, можна сподіватися, справа зрушиться з мертвої точки. Не виключено, що згадка Маском не  України в цілому, а конкретно Києва означає коригування планів і відкриття першого терміналу Tesla Supercharger саме в столиці.

Поки немає інформації, станції якого типу Tesla планує побудувати в Україні. Однак можна припустити, що це будуть термінали нового покоління Supercharger V3, до впровадження яких компанія має намір приступити якраз в 2019 році.

У порівнянні з нинішніми, що забезпечують пікову потужність 120 кВт на кожну точку підключення, станції V3 будуть майже втричі потужнішимим (за попередньою інформацією, до 350 кВт). Зараз в світі налічується приблизно 1386 станцій швидкої зарядки Tesla Supercharger, які забезпечують понад 11 500 точок підключення. З терміналами Supercharger V3 компанія має намір до кінця 2019 роки подвоїти кількість своїх зарядок.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати