Турецький освітній фонд купив ферму легендарного боксера Мухаммеда Алі

Турецький освітній фонд купив у власність ферму, що належала легендарному американському боксеру Мухаммаду Алі, який помер в 2016 році.

Власність, яка займає площу близько 328 Декар на березі річки Джозеф в Беррі-Спрінгс в північному американському штаті Мічиган, була продана в грудні фонду Тюркен, що базується в Нью-Йорку, дружиною Мухаммада Алі, американкою Лонні Алі.

Повідомляє Chicago Tribune.

У репортажі йдеться, що Алі купив нерухомість в середині 1970-х років за 400 000 доларів і використовував її для того, щоб час від часу побути наодинці, після переїзду в Лос-Анджелес і Арізони.

Крім будинку з чотирма спальнями, нерухомість також включає в себе сім додаткових будівель, в тому числі тренажерний зал з боксерським рингом, баскетбольне поле і басейн. Американські ЗМІ оцінили продаж в 2,5 мільйона доларів.

Тім Мітчелл з Cressy & Everett, агентства нерухомості, яке продало ферму, розповів, що у них було багато потенційних клієнтів з різних країн, включаючи Індонезію і ОАЕ. Він сказав, що вони продали власність фонду Тюркен, оскільки «покупці закохалися в регіон і ностальгію».

Тим часом, Бехрам Туран, глава фонду Тюркен, заявив, що вони планують використовувати куплену ними ферму в якості літньої школи для мусульманської молоді.

«Ми відразу ж подумали про її покупку, коли побачили, що вона виставлена на продаж. Алі провів останні два десятиліття свого життя тут. Що нас мотивувало в цьому придбанні, так це те, що вона поруч з Чикаго, де живе велика мусульманська громада, і це місце де ми зберігаємо пам'ять про Алі », - сказав Туран.

Він заявив, що вони планують перетворити її в літню школу для студентів-мусульман, що живуть по сусідству.

«Це також дасть можливість студентам надихнутися життєвою філософією Алі і працювати на успіх. Очевидно, що мусульманському співтовариству в Сполучених Штатах буде корисно використовувати цю властивість для своїх цілей », - сказав він.

Туран переконаний, що це місце також буде служити мусульманам, які приїжджають в США навчатися.

«Наша робота буде підтримуватися як музеєм Мухаммада Алі, так і сім'єю Алі. Ми хочемо, щоб вона служила в якості діючого громадського центру з літньою школою і конференціями », - додав він.

Фонд Тюркен був створений в 2014 році в США двома відомими освітніми фондами Туреччини, Ensar і Türgev, для надання допомоги  студентам за допомогою житлових, стипендіальних та інших культурних програм, покликаних поліпшити їх освітній досвід в США.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати