Бабуся online

Не так давно, завдяки соціальним мережам, українці провели (а я вірю, що це ввійде в гарну звичку і проводиться надалі) добровільну акцію: «Допоможи бабусі». Для тих хто не в курсі: суть в тому, щоб допомогти матеріально придбати людям похилого віку необхідні продукти чи медикаменти. При чому допомога, частіше за все була спонтанною: побачили – придбали. Акція пройшла з відзнакою. Відзнакою я називаю ту щиру радість, яка залишається після чергового переглянутого посту. Такі дії, дійсно стимулюють повторювати подібні вчинки. Респект усім учасникам.

 Виходячи з результату, є подібна пропозиція, що має трохи інший формат, але значно простіша та ще й з більш глибоким результатом. Цікаво? Отже, ловіть логічний ланцюжок:

- У всіх (або майже у всіх) молодих людей є бабусі.

- Частина з них, на пенсії, займається сільським господарством (що є цілком нормальним явищем).

- Деяку частину свого врожаю чи виробів, ці люди похилого віку продають на ринках: продовольчих чи стихійних.

- Зазвичай, ця продукція вироблена без «хімії» та має цілком прийнятну ціну.

- Проблема в тому, що фізично такий заробіток є важкою працею для наших бабусь і дідусів. А по місцю їх проживання збут незначний.

- То ж пропоную, подібну до вищевказаної акції, але з поправкою «Допоможи продати бабусі»

В чому суть? Щодня повз села та містечка нашої країни проїжджає безліч транспорту. Водії та пасажири – звичайні люди, що так само купують продукти харчування на ринку, та вибирають по можливості натуральне та домашнє. Якби вони, володіли інформацією про ті продукти які можна купити в селі та за якою ціною, вони б з радістю купували там, проїжджаючи попутно!

 На щастя, ера глобальної інформації вже настала). Тепер, будь яка бабуся, сама того не підозрюючи, може торгувати через мережу інтернет.

 А тепер докладно:

Перше: Реєструєте аккаунт на https://mapsfoods.com

Друге: Відзначаєте координати, адресу та телефон бабусі.

Третє: Узгоджуєте з нею ціни на ті продукти, які вона може продати просто з дому (починаючи від картоплі і закінчуючи … кабанчиком, наприклад)

Четверте: Розміщуєте безкоштовно, скільки завгодно позицій, перетворивши бабусину оселю, на онлайн-мінімаркет. Приклад гляньте тут - https://mapsfoods.com/map.html

 На останок питання для всіх: Вам цікаво було б їдучи повз села чи містечка, бачити усі продовольчі пропозиції жителів? Так згоден з вами – це було б цікаво усім. Тому, не зволікайте, зараз за вікном 6 квітня 2019 року. На карті 262 пропозиції на усю країну. Почнемо? Нарешті бабусі і дідусі, переконаються про користь сучасних технологій для їхнього життя!)

Репости, лайки та коментарі сприяють кращому розповсюдженню даної інформації – не будь байдужим: поширюй!Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати