Кращі програми для редагування фотографій на планшет. Топ-10

Blogerf5
  • 320

  • 2

  • 0

https://www.naandroidi.top/category/programy-na-androyid/

Завдяки великим удосконаленням мобільних камер, редагування фотографій на мобільній платформі стає все більш популярним. Кожен хоче використовувати ці маленькі хитрощі, щоб змусити свої фотографії виділитися, і є тонни додатків, які можуть допомогти з цим. Як вибрати програму для редагування фотографій в магазині Google Play поверне стільки варіантів, що без головного болю вам не обійтися, тому ми зібрали кращі програми для редагування фотографій на Android в одній збірці.

Bonfire Photo Editor Pro

[Ціна: безкоштовно | Покупки в додатку]

Bonfire Photo Editor є набирає популярність редактором фотографій з декількома розважальними функціями. Додаток базується на основоположних ефекти, включає в с себе набір фільтрів і основні інструменти редагування. Що доставляє масу задоволення, однак, так це величезна кількість фільтрів, підтримуваних додатком. Поряд з традиційними рішеннями, як чорно-білий фільтр, HDR і інші, додаток також пропонує деякі унікальні рішення, як «Fancy», фільтр, який перетворює знімок в картину аквареллю. Додаток також має базові інструменти редагування, як згладжування шкіри і видалення «артефактів».

Adobe Photoshop Lightroom і Adobe Photoshop Express

[Ціна: безкоштовно | Покупки в додатку]

Adobe значно поліпшила пакет мобільних додатків в останній рік з Lightroom і Photoshop Express, провідними проектами в відділі редагування фотографій на мобільних платформах. Обидві програми могутніше середнього, вони також включають синхронізацію з настільною версією додатків, якщо ви використовуєте Adobe Creative Cloud. Індивідуально, Lightroom можна використовувати для налаштування фотографій, аж до коригувань одним натисканням кнопки, в той час як Photoshop Express дозволяє виконувати основні дії, підключати фільтри, обрізати, вносити автоматичні виправлення, які допомагають згладити гострі кути, наприклад. Обидві програми мають досить пристойний функціонал і можуть бути використані для серйозного редагування фотографії.

AirBrush

[Ціна: безкоштовно]

AirBrush - обов`язковий додаток для редагування фотографій, якщо ви знімаєте багато Селфі. Воно спеціалізується на швидких виправлення, внесених в шкіру обличчя, включаючи інструменти «Видалення Плям», «Відбілювання Зубов», функції, які роблять очі яскравіше, наприклад, а також безліч фільтрів, щоб повеселитися. Додаток досить просто у використанні і набрало неймовірно високий (4.8) бал в магазині Google Play. Більшість інструментів застосовується одним натисканням кнопки, що істотно полегшує життя випадкового фотографа.

Cupslice

[Ціна: безкоштовно]

Cupslice це ще один редактор фотографій, який багато в чому залежить від фільтрів, але пропонує відмінний користувальницький досвід. Крім фільтрів, програма має тонни наклейок, а розробники намагаються йти в ногу з останніми тенденціями в мобільній фотографії, тому ви завжди можете розраховувати на актуальність колекції наклейок. Є також деякі базові інструменти для редагування фотографії, включаючи колірний тон, регулювання насиченості, чорно-білий режим, колаж, а також налаштування яскравості і контрастності.

Fotor Photo Editor

[Ціна: безкоштовно | Покупки в додатку]

Fotor тривалий час залишається членом рейтингів додатків для редагування фотографії, ви знайдете безліч блогів, сайтів і списків, де Fotor рекомендується в ролі обов`язкового додатку для планшета і смартфона. Ми з цим згодні. Додаток пропонує набагато більше реальних інструментів редагування фотографії, ніж більшість, включає в себе можливість покращувати фотографії за допомогою інструментів в один клік для вашої зручності. Деякі базові інструменти включають в себе обрізку, поворот, яскравість, контрастність, насиченість, експозицію, виньетирование, тіні, відблиски, температуру, відтінок, RGB і, якщо цього мало, є ще понад 100 фільтрів на ваш вибір. Ця програма безперечно варто ваших фотографій.

PhotoDirector

[Ціна: безкоштовно | Покупки в додатку]

PhotoDirector порівняно молодий учасник в області редагування фотографій на Android і планшетах, але зі своїм завданням справляється добре. Як і Fotor, додаток фокусується більше на ручних поліпшення, замість готових фільтрів, тому ви маєте в своєму розпорядженні різноманітними повзунками, наприклад, колірних каналів RGB, балансу білого та інших інструментів, які дозволять краще редагувати фотографії. Є також повзунки для тону, яскравості, тіней, експозиції, контрастності та інших. Додаток могутніше більшості інших, і має відмінно підійти для тих, хто не хоче грати з фільтрами.

Photo Editor by Aviary

[Ціна: безкоштовно | Покупки в додатку]

Photo Editor від Aviary тривалий час залишається популярним редактором фотографій з хорошим набором функцій і певним рівнем надійності. Як і більшість інших, програма має режим «поліпшення» фотографії в один дотик, якщо вам лінь возитися з настройками в цей раз. Разом з тим, додаток пропонує різноманітність ручних налаштувань, що дозволяє вам робити такі речі, як налаштовувати колір, яскравість, температуру, контрастність, насиченість і багато іншого. Додаток також пропонує наклейки, фільтри і косметичні засоби, серед яких усунення червоних очей, усунення плям шкіри і відбілювання зубів.

Photo Editor Pro

[Ціна: безкоштовно]

Photo Editor Pro є дуже популярним додатком для редагування фотографій, що зібрав понад 50 мільйонів завантажень і більше мільйона відгуків на сьогоднішній день. Додаток має гарне сполучення між сучасним «редактором фільтрів» і звичайним редактором фотографій, включає безліч функцій, які підтримують обидва типи редагування. Ви знайдете такі опції, як різкість і розмиття, контроль температури, а також насиченість, колірні тони, контраст і настройка яскравості. Ви також знайдете наклейки, рамки, фільтри, легко зможете додати текст до зображень, щоб створювати власні меми. Це відмінна середина між двома напрямками фото-редакторів.

Photo Effects Pro


[Ціна: безкоштовно]

Photo Effects Pro, безумовно, редактор для тих, хто любить грати з фільтрами, ефектами, наклейками і тому подібним. Додаток включає понад 40 фільтрів і ефектів, а також можливість додавати текст, наклейки і рамки. Незвичайною особливістю Photo Effects Pro стає редагування фотографій пальцем, що дозволяє внести унікальні штрихи. Існує невеликий вибір інструментів для редагування фотографій, але ви напевне будете користуватися цією програмою для ефектів.

Photo Lab Pro

[Ціна: безкоштовно]

Photo Lab Pro не так добре відома, як більшість інших додатків нашого рейтингу, але розробник знав, як упакувати особливості. Додаток може похвалитися 640 фільтрами, рамками і ефектами, з якими ви зможете грати, що робить Photo Lab Pro володарем найбільшої колекції, доступною споживачеві. З додатком ви зможете створювати колажі, легко редагувати фотографії, склеювати ефекти, щоб створити кілька унікальних фотографій і поділитися з друзями. Існує безкоштовна версія з рекламою і водяними знаками.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати