Цікаві факти про Корею

Blogerf5
  • 365

  • 3

  • 0

https://www.pdkorea.org.ua/

Південна Корея — держава, «покрита» висотними будівлями і вузькоокими жителями. Ну це так, коротко, зовсім не вдаючись у подробиці. Як живуть корейці, як працюють і відпочивають — про все це читайте далі цікаві факти про Корею.

1. Корея вважається однією з найбезпечніших країн світу. У всякому разі, вночі можна сміливо гуляти і не боятися, що якийсь хуліган нападе на тебе чи твоє майно.

2. Бейсбол і гольф — найпопулярніші ігри Кореї. А ті, кому вік вже не дозволяє бігати з ключкою — ласкаво просимо в гори. Походи по горах можна по праву вважати третім видом «гри».

3. Жителі Кореї не просто вузькоокі, вони ще в більшості і в окулярах. Між іншим, абсолютно не зважаючи на вік. Ну не народжуються ж вони такими? Хоча, можливо у них є змінений ген, відповідальний за зір.

4. Дантист — найдорожчий лікар Кореї. Тому жителі не просто постійно жують жуйку, вони ще й носять із собою зубні щітки і можуть почати приводити в порядок свою ротову порожнину в будь-якому туалеті з умивальником.

5. Корейці ніколи не відпочивають. А слово «відпустка» в їхньому побуті взагалі відсутнє як таке. Максимум — кілька днів «за свій рахунок». А далі — або навчайся, або на роботу, будь добрий.

6. Мотелей в Кореї немов мурах — на кожному кроці. А все тому, що хлопці не мають право запрошувати до себе в будинок дівчину.

7. Для корейців їжа — святість. Тут нікого не цікавить, як у кого справи і хто чим займався цілий день. Перше питання завжди «Ти їв?» А якщо відповідь «ні», вважайте, ви зробили божевільний гріх.

8. Ось ще цікаві факти про Корею. Сімейні роздолля у вигляді чоловічих зрад тут як «за здрасьте». Дружини тут майже не працюють, а молоді дівчата не цураються професії гейш.

9. У пивних барах Кореї неможливо просто прийти і замовити келих «запітнілого» хмелю. Закуски до пива тут обов’язкові.

10. Ви ніколи не повірите, який існує парк в Кореї! Це навіть не парк, а територія, «усіяна» чоловічими фаллосами.

11. Корея славиться культом на маленьких собак. Porket dog тут по всюди. А ще їх обов’язково фарбують в різні кольори, та й взагалі роблять повний «dog fashion».

12. Чоловіча половина населення Кореї дуже тяжіє до спиртного. І кожен представник знає масу ігор «для застілля», кінцевою «метою» яких — упитися і забутися. Жителі Кореї дуже люб’язні і ввічливі до всіх. І до туристів, і до «своїх». Вони так само, як і ми, люблять відвідувати кавові куточки і балувати себе хорошою кавою.

Ось тільки, на відміну від нас, роблять вони це в кілька разів частіше, майже після кожного прийому їжі. Ми, поки що, явно їм у цьому поступаємося...


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати