Стандарти краси з точки зору аюрведи

viyu
  • 311

  • 3

  • 0

https://ayurveda-center.com.ua

Є одна дивна особливість в психіці жінок: ми хочемо бути індивідуальними, але при цьому підганяємо себе під встановлені стандарти. Чому так відбувається? Пропаганда однотипних фігур і образів впливає на психіку, і нам починає здаватися, що саме до цього і потрібно прагнути. Але чи так це насправді?

А Ви прагнете до стандартів краси і ідеальної фігури?

Ведична медицина Аюрведа, що займається не тільки лікуванням хвороб, але і гармонізацією життя в цілому, стверджує, що всі ми різні. І це обумовлено законами всесвіту. На кожне тіло на землі впливає маса різних аспектів. Але найбільше значення серед них мають доши - біологічні сили життєвої енергії. Вони безпосередньо впливають на нашу фігуру, шкіру, волосся та інші зовнішні дані, але роблять це по-різному.

Основних дош всього три (Вата, Капха, Піта), і кожна з них дає певний тип конституції, який кардинально змінити неможливо. Та й не потрібно. Адже біологічна сила впливає не тільки на параметри фігури. Під неї підлаштовуються риси обличчя, пропорції скелета, розташування внутрішніх органів і навіть нервова і гормональна діяльність. І все це може зруйнуватися від одного тільки прагнення до ідеалу.

Наприклад, в тілі дівчини переважає Капха доша, для якої властиві об'ємні рубенсівські форми, широкі кістки грудей і таза, плавна велична хода, спокій і врівноваженість. Але варто їй почати інтенсивно прагнути до схуднення, як все поступово руйнується. Кожен скинутий кілограм буде даватися «з потом і кров'ю», розладнатися робота гормональної та нервової систем, з'явитися метушливість і нервозність. А широкий скелет, який залишився без плавно згладжують його округлих форм, буде виглядати незграбно і некрасиво.

І в цей момент варто задуматися: а мені це треба? Може краще зайнятися необхідними для гармонізації цієї доши практиками, і підтримувати красу фігури, а не міняти її?


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати