ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕРОРИЗМ

Ганна
  • 2279

  • 11

  • 0

Приїзд Президента на Рівненщину та представлення нового губернатора (чомусь прижилась у нас ця російська калька) був насичений в релігійному плані. Крім відомого всім пікетування в аеропорту, відбулась іще одна подія. У ніч перед приїздом Президента було розстріляне помешкання голови Малинської сільської ОТГ Дімітрова Анатолія Євстафійовича.  

Як відомо, у с. Малинськ Березнівського району Рівненської області громада УПЦ переважною більшістю перейшла під юрисдикцію ПЦУ та у передбачений законом спосіб, на законних підставах перереєструвала права власності на місцевий храм. Однак це викало невдоволення Поліського митрополита Анатолія і той наказав не пускати вірян ПЦУ в храм. УПЦ почало нагнітати конфлікт. На даний час ситуація в Малинську постійно розкручується як російськими, так і проросійськими ЗМІ в контексті переслідування «каноніческіх вєрующих» в Україні. Російські пропагандисти намагаються зробити із Малинська – Птичу номер два. Як видно із перебігу подій, УПЦ/РПЦ отримало із Москви вказівку розкручувати кожен перехід громади під юрисдикцію ПЦУ до фізичних сутичок, бажано із кров’ю, і фільмувати це на відео. Росії потрібна пропагандистська картинка для тиску на Україну на міжнародному рівні. Однак, громада ПЦУ в Малинську виявилась розумнішою і не зважаючи на те, що храм по закону належить їм, погодилась почекати, поки прихильники московії спробують оскаржити перереєстрацію в суді. Такий розвиток подій замовників шоу не влаштував.

І ось в ніч на 10 вересня 2019 року невідомі розстріляли помешкання голови ОТГ Дімітрова А.Є., який відкрито стояв на позиції Української Церкви. За вказаним фактом поліцією зареєстроване кримінальне провадження за ст.115, як посягання на навмисне вбивство. Але у прокуратурі кажуть, що хочуть перекваліфікувати провадження у посягання на державного діяча та передати справу в СБУ.

Як бачимо, московські посіпаки перейшли Рубікон. Вони не зупиняться ні перед чим, щоб не втратити вплив на Україну. Треба вбивати - вони будуть вбивати, Крим і Донбас цьому яскравий приклад.

Після програшу Порошенка вони дихнули із полегшенням, ну, мовляв, тепер Томос заборонять, ПЦУ відмінять, Україну захоплять, і в них все добре. Але ж тут нічого не змінилось, виявляється, Томос і без Пороха тримається, український народ - за Україну, і не побіг здаватись Пуйлу, а тихо змащує зброю і зберігає спокій;)

 І, о лихо, громади з московської церкви надалі переходять в українську. Нєпоняточка?

Нє, шановані московські попи, ще Степан Бандера казав – «Неможливо зупинити ідею, час якої настав!» А час цієї ідеї настав дуже давно! Ніякі Президенти, ніякі нові губернатори або ж силовики не зупинять прагнення українського народу мати свою незалежну від Москви Церкву і Державу. Тому розслабтеся, і для збереження миру і спокою дайте людям і священникам, яких ви залякуєте, спокійно визначитись та перейти в Українську церкву, а хто залишиться з вами, хай залишається, ви ж самі розумієте, що це буде не надовго.

Ні, Москва вам не дозволить. А ви без її дозволу мабуть і не дихаєте?

Але ж повернемось до розстрілу хати голови ОТГ. Як кажуть місцеві, конфліктів у нього ні з ким не було, обраний нещодавно, доволі позитивний чоловік. Цю саму версію підтвердили і інсайдери в поліції, кажуть, у справі залишилась одна версія – релігійна.

Не хочу зводити наклеп, але ж у селі обговорюють лише двох осіб.

Версія перша, це зробив Руслан Омелянов, місцевий бізнесмен, фанатик московської церкви, неодноразово публічно погрожував прихильникам ПЦУ розправою та розстрілом. Версія так собі, бо, на мою думку, той хто кричить - рідко робить. Але має право на життя.

Версія друга. Людей для виконання цієї справи найняв Анатолій Рудьковський, депутат Сарненської райради, член партії «Опозиційна платформа-За життя», на всю голову «каноніческій», кращий друг Поліського митрополита Анатолія. Має широкі зв’язки в кримінальному середовищі, в т.ч. в Березному. Люди кажуть, що тільки він міг найняти бандитів, а піти на таке він міг тільки на прохання Анатолія.

Ось такий в нас в області православний талібан.

А що далі, гранати у двори будуть кидати активістам і АТОшникам? Складати списки українських патріотів для передачі у ФСБ, звільняти з посад тих, хто за Українську Церкву, щоб догодити москалям?

Ця ситуація є лакмусовим папірцем для нового рівненського губернатора.

Цікаво, він пробіжить цілуватись до московських попів і обіцяти, що відмінить всі реєстрації громад ПЦУ і нових не зареєструє?

Чи проявить державницьку позицію?Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати