Франція – проти «посольства ДНР» в Марселі

Borman
  • 256

  • 1

  • 0

Франція – проти «посольства ДНР» в Марселі


     Як відомо з відкритих інформаційних джерел 25 вересня 2017 року у французькому місті Марсель відбулося відкриття так званого «представництва» ДНР», але зареєстрували його в статусі громадського об'єднання, що в свою чергу суттєво спростило процес реєстрації.

     Офіційно Франція ніколи не визнавала так звану «ДНР» не має і не планує мати двосторонніх контактів з псевдореспублікою. Головою громадського об’єднання так званого «представництва» ДНР» є Юбер Файяр.

      Кілька слів про Юбера Файяра

      Він прийшов в політику в 1985 році. У 1988 році доріс до розпорядника передвиборної кампанії Жан-Марі Ле Пен. Зберігає на пам'ять автограф Ле Пена від 1 травня 1988 року.

      Всім в світі відомо, що партію Жан-Марі Ле Пен та безпосередньо Путіна поєднують не тільки ідеологічні погляді, а і значні фінансові надходження від РФ.

      На даний час через суд прокуратурою Франції скасовується реєстрація громадського об’єднання так званого «представництва» ДНР» в Марселі з метою подальшого припинення його діяльності.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати