Щодо «журналістської» діяльності та публікацій Миколки Кульчинського (АК)

Borman
  • 1850

  • 5

  • 0

Щодо «журналістської» діяльності та публікацій Миколки Кульчинського (АК)

Ото ж, серед більшості користувачів рівненського Фейсбуку є досить відомий такий автор, як Микола Кульчинський. Він же – Максим Розенко. Він же – головний редактор «Радіо Трек».

Публікації Кульчинського досить тяжко пропустити, адже де ще можна вхопити та вичитати подібний маразм?


Ні, ну, звісно, не маразм.

10% публікацій навіть мають під собою певне підґрунтя та факти. Втім, решта 90% його «недотекстів» – складають у читача здебільшого враження надто розгуляної фантазії автора.

Виникає лише одне питання: що хотів сказати Микола?

Твори Кульчинського можна з упевненістю поставити, як приклад абсолютного не дотримання субординації та зловживаннями суб’єктивізмами, які він яро прикриває словом «об’єктивно». Для нього ті твори є своєрідним відпочинком, розвагою.

При цьому, не всі його публікації є частиною розважального контенту.

Адже, зі сторони досить сильно помітно, що більшість текстів нашого Миколки – вибиваються з колії загального стилю Трека.

Вчитуючись у публікації Миколи – починаєш розуміти, що в кінці деяких «заказушнєнькіх і дрищовєнькіх» матєріальчіків (70% від усіх), пан Микола плавненько наливає у вуха читачам тематику – зовсім протилежну до початкової. Складається враження, що Кульчинському досить тяжко натискати на клавіатуру за непроплачені рухи (якщо ви розумієте, про що ми). Тому, він ліпить що мухи, що катлєти – в одне відро. Залишилось лише ковтнути пережоване. Смачного!

Заглиблюючись у внутрішній світ Миколи – ми розуміємо, що хтось таки на нього впливає (Ну, окрім жінки, звісно) – ймовірно, куратор країни, навчальний заклад якої він закінчив.

Який саме?

Окей. Заходимо на сторінку Кульчинського у Фейсбук.

І…

ЛГУ (Ленінґрадський Університет).

А точніше, філологічний факультет СПбДУ.

Думаємо, всім відомо, де що і як.

Оскільки цей чоловік є досить популярним на інформаційній арені – складається враження, що ним керують, як лялькою. А ляльководи – відомо, хто. Рашн Федерейшн.

Кульчинський і Росія? Малоймовірно, скажете ви. Він же топить за Україну.

А тепер, стоп. Давайте прогуляємось по родині Кульчинського.


Сестра – Ольга Кульчинська, відома оперна співачка. Перша робота після закінчення Університету Чайковського в Україні – Большой театр у Москві. Де, до слова, проживає ще одна родичка Миколи – Наталія Кульчинська. Як зазначено на Фейсбук – сестра Миколи.

А також Людмила Кульчинська – ще одна родичка, яка освіту здобувала у російському університет кооперації, розташованому у Московській області.

А ще знайшли у друзях-товаришах ще одну родичку – Оксану Кульчинську, яка проживає, судячи з фото – у Ірпіні, РФ.

Ну та це так, просто приклад того, що є у відкритому доступі. 

Відтак, малоймовірно, що там «за парєбріком» давно забули про такого, дещо впливового студента-медійничка з України. З цього можна зробити не складний висновок, що інформаторів є значно більше. При цьому, не вся інформація є «легальною».

Так, існують всі підозри вважати, що деякі його публікації політичного змісту чи щодо подій у Рівному – є наслідком активного зливання інфи з Міської ради. Як саме? До прикладу, через ліжко. «Сімейно-подружнє».

А точніше, через Галину Кульчинську, депутата Міськради, яка є дружиною Миколки та засновницею Радіо Трек. 

Отже, більшість публікацій Миколки ми можемо сміливо назвати (використовуючи його люблене «текст містить виключно оцінки та судження автора, в нас же авторська колонка») – «Місько-радо-Тречна-Максимо-Галино-Розенківська компанія».

Ми навіть не будемо згадувати про те, що Галина Кульчинська входить до складу політ сили «БЮТ» (Вона ж, пізніше – перефарбована у «Батьківщину»), яка, як відомо, фінансується з РФ.


Скріншот – Слово та Діло.

Та не одною Галиною Кульчинський годується Микола.


Досить цікава схема зливу та, в подальшому – легалізації інфи промальовується, якщо переглянути деякі публікації, в яких Микола посилається на так званого Андрія Вангу – фейковий акаунт у Фейсбуці, на який дуже любить посилатись Микола. І який досить активно льє інформацію з Білого дому. Оскільки, згідно до Закону України «Про журналістську діяльність» особа несе повну відповідальність за оприлюднену інформацію – Миколі стало досить стрьомно доносити її під своїм підписом. І навіть під підписом «Максима Розенка».

Отже, до вашої уваги – схема:

Ймовірно (!) Галинка зливає інформацію Миколі. Який (за смачною сімейною трапезою):

1) Приймає інфу від Галі;

2) Публікує її на сторінці Андрія Ванги (Про це й же псевдонім ще ніхто не знає, правда?);

3) Заливає інформацію, начебто з джерела Андрія Ванги на сторінку Максима Розенка (А ми ж вже знаємо, хто це). Адже, в декількох стаття він саме і посилається на Андрія Вангу;


Ось вам маленький приклад статті за посиланням


 А підпис в нас хто тут? Впізнаєте?

4) Профіт!

Вуаля – ось і цілком «легалізована» інфа на ресурсі РадіоТреку. Адже, він же послався на першоджерело, так?

Назвемо це все – «Зручний фемілі бізнес»


Довідково:

Галина Кульчинська
– член політбюро міської організації ВО «Батьківщина» спокійно працювала заступником міського голови Рівного у період президенства Януковича. Працює на цій посаді й донині. На перший погляд нічого поганого в цьому немає, однак вдумайтесь – представниця ВО «Батьківщина» працює заступником у Володимира Хомка, котрий у 2013 році позивався до мітингарів та забороняв проведення протестних акцій і всіляко протидіяв революції. За цей час пані Галині вдалося не лише «тісно» попрацювати з регіоналами, а й зколотити непоганий медіа-бізнес.

Її чоловік Микола Кульчинський є власником найдорожчої місцевої радіостанції «Радіо Трек» (це підтверджують і дані з аналітичної бізнес-платформи YouControl) І найдорожчої не в сенсі якісної техніки чи високої оплати праці, а з найвищими розцінками за секунду ефіру в області. Та місцева влада грошей не шкодує, принаймні для своїх.

 


 

Лише за 2016 рік вказана радіостанція отримала з міської казни щонайменше 181 тисячу гривень за висвітлення діяльності міського голови, його заступників, зокрема і Галини Кульчинської. Остання ж до 2008 року теж була директором цієї радіо-станції. Хіба це не класична схема відмивання коштів?


 Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати