Найбільш заборонені місця на землі, куди людям вхід заборонений.

10 місць нашої планети, куди вас не пустять навіть за величезні гроші

Підземні бункери, таємні зони, цілі острови і підземні лабораторії - все це викликає великий інтерес і оточене масою таємниць і загадок.

1. Зміїний острів

Розташований в водах Атлантичного океану, острів Кеймада-Гранді дуже близький до берегів Бразилії. Це єдине місце, де мешкає одна з найбільш отруйних змій нашої планети - Ботропойд острівний. Щоб зберегти їх популяцію, острів закрили назавжди.

Однак, влада думала не тільки про вимираючі види тварин, але і про людей, адже відвідування цього місця може бути небезпечним - на один квадратний метр доводиться як мінімум одна змія.

2. Всесвітнє сховище насіння

Величезний бункер, що знаходиться в Норвегії. Його глибина досягає 140 метрів, а охоронні засоби просто вражають. І неспроста, адже всередині зберігається близько ста тисяч мільйонів насіння різних культур.

Сховище створено на випадок  серйозних катастроф, що будуть мати глобальний характер. У кожної країни є свій відсік.

3. Гробниця Цінь Ши Хуан-ді

Виявлена ще в 1974 році, гробниця імператора Цинь Щи Хуан-ді так і не стала доступною для загалу. Знайшлося багато активістів, що виступили проти її відкриття, посилаючись на те, що під час розкопок, безцінні для науки та історії речі можуть бути зруйновані або пошкоджені.

4. Остров Сюртсей

Знаходиться поблизу Ісландії і був утворений завдяки вивержень відразу декількох підводних вулканів. Існує з 1963 року і має площу не більше 3 квадратних кілометрів. Його виникнення викликало не малий інтерес у вчених з усього світу.

Острів Сюртсей це наочна модель того, як зароджувалося життя на нашій планеті, і щоб не заважати цьому процесу, стороннім людям туди вхід закритий.

5. Зона 51

До 2013 року уряд США старанно заперечував будь-які факти і чутки про якусь зоні 51, стверджуючи, що нічого подібного в їх країні немає. Зараз же, це найбільш закрита і таємнича військова база на планеті.

Знаходиться вона в 135 км від Лас-Вегаса і є ідеальним місцем для проведення випробувань, як нового зброї, так і нових військових розробок. За непідтвердженою інформацією, зона була утворена на місці катастрофи космічного корабля інопланетного походження і через це, її так старанно намагалися приховати від усього світу.

6. Північний Сентінельскій острів

Знаходиться біля берегів Індії і є закритим через аборигенів, які проживають на ньому. Їх досі не торкнулася цивілізація, тому індійське уряд вирішив не втручатися в життя племені. Але навіть коли стався потужний цунамі, що накрило острів і з материка були послані вертольоти для надання допомоги, аборигени обсипали їх градом стріл, що тільки утвердило позицію надалі не втручатися в їхнє життя.

7. Печера Ласко

Унікальне природне явище, розташоване на території Франції. На стінах печери є незвичайні і неповторні малюнки, яким понад 17 тисяч років. Тривалий час печера Ласко була відмінним місцем для проведення екскурсій, але незабаром зображення почали зникати. Вдалося встановити, що причиною цього є вуглекислий газ, що видихається людиною, тому печеру закрили від відвідувань.

8. Острів Морган

Біля берегів Південної Кароліни є досить небезпечне місце і це острів Морган. На ньому проживає близько 5 тисяч особин мавп одного виду. Потрапили сюди вони стараннями людей з Пуерто-Ріко, і якщо спочатку деякі були заражені герпесом, то тепер носієм хвороби виступає кожен примат. З'являтися на острові людям суворо заборонено, адже це може стати причиною подальших захворювань.

9. Секретний архів Ватикану

Папа Римський володіє незліченною кількістю літератури, яка входить в його приватний архів, розташований в стінах Ватикану в Римі. Одна лише протяжність стелажів становить - 90 кілометрів. За інформацією, яку, на жаль, немає можливості підтвердити, близько половини книг і матеріалів - це зібрання окультної літератури з усього світу.

10. Острів Ніїхау

Цим островом з кінця 18 століття володіє сім'я Робінсонів і вони нікого не пускають до себе в сусіди. На острові немає благ цивілізації, таких як: інтернет, мобільний зв'язок, дороги, машини і магазини. Електроенергію виробляють за рахунок альтернативних джерел. Якщо хтось із родичів покинув острів, то він може повернутися на нього тільки на запрошення.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати