Підрозділи ООС розпочали підготовку до повного та всеосяжного припинення вогню на Донбасі

Згідно з рішенням контактної групи, воно має стартувати з опівночі 27 липня

Підрозділи зі складу Об’єднаних сил розпочали підготовку до повного та всеосяжного режиму припинення вогню з 00:00 понеділка, 27 липня, як це було домовлено на засіданні Тристоронньої контактної групи від 22 липня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-центру штабу ООС.

Зазначається, що в минулому заходи щодо припинення вогню виконувалися лише Збройними Силами України.

Разом з тим, за масштабом подібних заходів не було за весь період проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

“Україна, як демократична держава, яка суворо дотримується усіх міжнародних домовленостей, зокрема й, домовленостей з РФ, передбачених мінськими угодами, вживає усіх необхідних заходів задля належного контролю за припиненням вогню”, – йдеться у повідомленні.

У штабі пояснили, що для цього додатковий контроль за підрозділами, котрі виконують бойові завдання на першій лінії оборони, будуть здійснювати офіцери, які в минулому мають досвід проведення миротворчих операцій у різних куточках світу.

У разі, якщо противник порушить домовленості, українські військовики діятимуть відповідно до норм міжнародного права та національного законодавства.

https://inozmi.info/pidrozdily-oos-rozpochaly-pidgotovku-do-povnogo-ta-vseosyazhnogo-prypynennya-vognyu-na-donbasi/


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати