Ексклюзивно!!! Хто замовив Мічуду?

Borman
  • 149

  • 0

  • 0

А відповідь дуже проста: Заремба, Курис, Шакирзян, Герман енд компані…

Історія починається ще з 2018 року, коли питання стосувалося будівництва Торгового центру в рекреаційній зоні. А мав він бути на території всім відомого ЖК «На Щасливому», забудовниками якого є Заремба Руслан та Курис Роман. Після перевірки ДАБІ, було назначено штраф за незаконне будівництво, адже велося воно без дозволу. Після цього до Ігоря Мічуди почали надходити погрози різного характеру – дзвінки, смс-ки та картинки із характерними натяками.

 І тоді почалося найцікавіше… Чергова порція провокацій: мітинг під ОДА проти Мічуди; потім кум Куриса – Радченя написав зяаву в поліцію про те, що «начебто схожа на Мічуду людина подала лист-заяву від асоціації працівників будівельної галузі, і таким чином здійснювала на когось тиск..». Потім Герман прислав людей, які зняли відео з бази і заявили, що це все належить також Мічуді, після чого було відкрито ще одне кримінальне провадження. Згодом воякі, атовці, які прийшли на мітинг, занесли листа, в якому написали, що Мічуда «змушував працівників Асоціації, будівельників, передавати кошти за щось там Брагіну В.В. У цьому ж листі зазначено, що готовий надати свідчення керівник «АБК БУД ПЛЮС» Суббот (кум Куриса) та директор «Захід-Трансбуду» Віктор Шакирзян, - він же «ручний» хлопчик на побігеньках Романа Куриса. Тобто, навіть Шакирзян вписався в ті листи, які заносить Курис особисто для того, щоб тиснути і прикривати свою незаконну діяльність по забудові «Щасливого».

 Тому, люди, дивіться за кого ви голосуєте!!! Шакирзян – це просто лялька, маріонетка в руках Куриса. Прийшовши до влади, останній «під чітким керівництвом» буде здійснювати дерибан бюджету, землі та інших благ. При цьому, будуть відстоюватися інтереси «великого забудовника» для подальшої його наживи та набивання мільйонами своїх карманів, у тому числі, відбиття коштів за витрачену передвиборчу кампанію «Рівне разом». Ну а далі ви вже знаєте самі…

Більше інформації можна побачити в ексклюзивному інтерв’ю Ігоря Мічуди для телеканалу «Рівне 1».  
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати