Просування публікацій в Twitter за допомогою Twitter Cards

Для поширення публікацій у сучасних системах управління контентом є практично усе. Більше того, є можливість миттєвої доставки нового контенту у довільний пристрій користувача, за допомогою Push-сервісів на кшталт OneSignal. Але, кожен такий сервіс має відчутні безкоштовні ліміти та не дозволяє працювати із аудиторією наживо.

Я разом з командою Театрального журналу "MIZANSCENA" також зацікавились пошуком альтернатив, і звернули увагу на соціальну мережу Twitter, а саме на можливість створити там свій канал, оскільки поширюючи новини театру та ексклюзивні інтерв'ю бажали добитись найбільшої взаємодії із нашими читачами.

Такий ресурс вирішує одразу дві поставлені проблеми - можливість безлімітних сповіщень про нові публікації, та живе спілкування із зацікавленою аудиторією. А також, він має власний аналог спеціальних блоків для виділення публікації заголовком та зображенням допису - Twitter Cards.


Отож, що потрібно для того, щоб додати підтримку Twitter Cards?

Twitter Cards працюють на основі спеціальних мета-тегів в HTML-коді, за допомогою яких мінімально потрібно вказати назву блоку, стиль блоку та URL-адресу до зображення публікації.

Більшість систем управління контентом мають в своєму складі спеціальні доповнення для просування контенту в Мережі, що водночас дозволяють автоматично створювати та включати такий код в саму публікацію.


Основними мета-тегами для HTML-коду вашої публікації є такі:

1. <meta property="twitter:card" content="[назва стилю]">  - де [назва стилю] визначає, як буде виглядати картка публікації.


Для прикладу стиль summary_with_large_image буде виглядати наступним чином.

Якщо ж вказати просто summary то стиль буде таким


При цьому існує і ще кілька специфічних стилів для рекламних публікацій, та промоції мобільних додатків. Більше деталей про додаткові стилі, ви зможете дізнатись на сторінці офіційної документації по Twitter Cards


2. <meta property="twitter:title" content="[текст заголовку картки]"> - при цьому рекомендується заголовок не більше 60 символів, включаючи пробіли.


3. <meta property="twitter:image" content="[гіперпосилання на зображення]">

Таким чином, під час поширення посилання на вашу публікацію, Twitter автоматично знайде ці теги, перевірить їх та згенерує картку для перегляду публікації.


Налагодження Twitter Cards

Разом зі зручністю використання такого методу, є кілька застережень, про які потрібно пам'ятати.

Твіттер використовує власний механізм кешування таких карток, схожий ніби у пошукових сервісів, тому картка при публікації може одразу не відобразитися. Потрібен деякий час, щоб спеціальні боти завітали на ваш ресурс, просканували код, і перевірили вказані мета-теги на правильність оформлення і, в разі успіху, забрали собі усе необхідне для швидкого відображення картки в стрічці Twitter;

Фраза "перевірили на правильність оформлення" звучить досить розтягнуто, тому розробниками мережі Твіттер був створений інструмент Twitter Card Validator, що доступний за адресою cards-dev.twitter.com/validator.

Для перевірки та налагодження картки, потрібно у спеціальне поле додати URL-адресу вашої сторінки, яку ви будете поширювати в Твіттер. Сам валідатор при цьому просканує HTML-код на наявність потрібних мета-тегів, відобразить картку або ж повідомить про допущені помилки.

Також, раджу для налагодження картки доповнювати оригінальну URL-адресу випадковими параметрами, скажімо
?cache=1 та для кожної наступної спроби збільшувати число. Це дозволить уникнути видачу кешованих помилкових результатів для картки.

Загалом, за час використання карток мережі Твіттер великих ексцесів не виникало. Час від часу сервери мережі бувають зайняті, тому кешування ресурсів може трішки затримуватись, але, навіть якщо ви вже поширили в автоматичному режимі публікацію, вона з часом автоматично перетвориться на картку прямо у стрічці Twitter.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати