Україна скликає засідання Генасамблеї ООН щодо ситуації на окупованих РФ територіях


15:28 18 лютий Київ, Україна
23 лютого, на засіданні Організації Об'єднаних Націй Україна підніме тему незаконного проведення в Донецьку форуму "Русский Донбасс".
Про це заявив постійний представник України в ООН Сергій Кислиця.
"Чи буде Україна через це скликати засідання Ради безпеки? Ні, не буде: це ще не той рівень проблеми, який вимагає прямого залучення до Радбезу. Чи стане це частиною нашої роботи по розробці нових документів вже на наступній сесії? Так, стане. Чи будемо ми про це говорити на засіданні Генеральної асамблеї 23 лютого? Так, будемо говорити", - зазначив Кислиця.
Дипломат зазначив, що на базі ООН пройде захід за участю керівників Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, де будуть обговорюватися питання агресії РФ. На ньому, за словами Кислиці, українські чиновники зможуть без обмежень часу розповісти представникам країн-членів ООН всю інформацію про події на фронті.
Нагадаємо, в окупованому Донецьку 28-29 січня проходив форум "Русский Донбасс". На ньому головна редакторка "RT" Маргарита Симоньян заявила наступне: "Люди Донбасу хочуть жити у себе вдома і хочуть бути частиною своєї величезної великої нашої щедрої Батьківщини. І ми зобов'язані їм це забезпечити. Росія-матінка, забери Донбас додому".
На цьому ж заході її чоловік Тигран Кеосаян пригрозив захопленням Києва.
"Я передаю всім привіт, українським товаришам, ворогам, недругам. Ми обов'язково будемо в Києві, рано чи пізно. Швидше, до речі рано, не хочу вас засмучувати", - заявив він, даючи коментар місцевим і російським ЗМІ.
Пізніше прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Симоньян не може бути виразником офіційної позиції Росії. Він пояснив, що приєднувати Донбас Росія не збирається, але при цьому "продовжить захищати росіян" в Україні.
Тим часом МЗС розпочало процедуру заборони в'їзду Тиграна Кеосаяна на територію України. Його дружина в "чорному списку" знаходиться вже давно. Там же - і третій організатор заходу - Роман Бабаян (головний редактор "Говорить Москва").
https://myc.news/ua/politika/ukraina_sozyvaet_zasedanie_genassamblei_oon_po_situacii_na_okkupirovannyh_rf_territoriyah?fbclid=IwAR0vbSczk6QS8ziiG737_eJXkDQ_3WwCLlFnzHO4I0tIPwYgTBWDq3R3ojs

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати