Як Росія фінансує українські ЗМІ


Не є таємницею, що в Україні функціонує російська п’ята колона політиків та журналістів, але достовірних даних щодо причетності Росії та біглих функціонерів Партії регіонів, які осіли у сусідній державі, до цього часу було небагато.
Небайдужими вітчизняними хакерами на нашу адресу було надіслано дамп з комп’ютера головного редактора сайту «Эхо Киева» громадянки Росії Юлії Ярової, фінансування якого здійснювалось екс-міністром внутрішніх справ України Захарченком через свою коханку Тетяну Поп (посилання на сайт «Миротворец» та «Детектор Медіа»).
Наразі Поп проживає у Москві, звідки дистанційно через Ярову координувала роботу сайту.
Для зацікавлених: Ярова Юлія Григорівна, 21.11.1974 р.н., громадянка Росії, уродженка Санкт-Петербурга, зареєстрована за адресою: Санкт-Петербург, Великий проспект Петроградської сторони, 69, квартира 25, в Україні має посвідку на проживання. ІПН платника податків РФ: 781300460120, ІПН платника податків України: 2735320586.
На даний час цей ресурс тимчасово не працює, але отримані дані вельми цікаві.
Отже, до нас попали файли про бюджет та витрати ресурсу у період з 2019 по 2020 роки, у тому числі в російських рублях, відомості щодо заробітних плат співробітників редакції.
Файли: «БЮДЖЕТ ЭХО», «ЗП ЗА НЕДЕЛЮ 16-19 и 20-26 ЯНВАРЯ», «ЗП ЭХО КИЕВА», «Отчет ЗП о расходах за месяц 15.01.2020».
У файлі «Отчет ЗП о расходах за месяц 15.01.2020» вспливає (як відомо що) досі цікавий персонаж. Хто ж такий «Андрей Викторович», також відповідаємо – це Андрій Будяк, який певний час мешкав у Києві, а на даний час фактично мешкає в окупованому Донецьку. Згідно наявних у нас даних, Будяк активно співпрацює з Москвою. Зокрема, підтримує особисті контакти з Владиславом Сурковим, Іналом Арндзінбою, Саргісом Мірзаханяном та Арменом Мартиросяном.
Після блокування в лютому 2017 року Службою безпеки України діяльності Будяка та підконтрольної йому групи осіб, вказаний колабораціоніст певний час переховувався від органів слідства на території Росії, а в 2019 році повернувся до Донецька.
Також в нашому розпорядженні з’явилися файли про спільні медіа плани «Эхо Киева» з такими ж проросійськими ЗМІ-повіями як «СтранаUA» та «KlimenkoTime», що свідчить про єдиний центр управління інформаційною політикою вказаних недоЗМІ. Файл: «лента новостей».
Цікаве питання: де ж саме знаходиться цей центр? Для усіх бажаючих, а в першу чергу для СБУ, викладаємо усі матеріали з компа росіянки Ярової. Усі файли, що залишились, протягом тижня можна скачати тут.
https://sprotyv.info/rassledovaniya/yak-rosiya-finansuie-ukrainski-zmi?fbclid=IwAR2Q3yliEj8V3E1_U4jOm40X23G8P8d48H7NaPVjo1rts8bTwUA630TjZYk

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати