Після них – "хоч потоп"


Росія продовжує збільшувати кількість окупаційних військ у Криму. Як повідомляють російські ЗМІ, нещодавно міністр МО Росії Сергій Шойгу розпорядився ще наростити угруповання російських військ в окупованому Криму. Військові нібито будуть допомагати постраждалим від повені. Зрозуміло, що така «допомога» - лише привід для збільшення війська на окупованій території.
Прикриваючись то «загрозою з боку України», то «допомогою населенню» до Криму постійно прибувають нові військові підрозділи. На зараз кількість російських військовиків вже перевищує 40 тисяч. Багато хто везе за собою сім’ї, дружин, дітей. Тому загальна кількість таких «гостей» півострова набагато перевищує офіційні дані по військовикам. І всі вони п’ють, миються, готовлять їжу безконтрольно використовуючи запаси води. Що вже казати про витрати на технічне обслуговування техніки та ту шкоду, яка завдається окупаційними військами природним багатствам півострова. Ну не може загарбник по своїй природі відповідально ставиться до збереження водного балансу півострова. «Після нас – хоч потоп». Хоча у останні дні ця фраза набула нового сенсу і насправді відповідає об’єктивній ситуації на півострові.
Але стихія останніх днів не може забезпечити Крим питною водою. Вона принесла лише чергові збитки багатостраждальному окупованому півострову. Засуха що трансформувалася у катастрофічні дощі та потопи руйнує водну інфраструктуру Криму, яка і без природних катаклізмів знаходиться у відверто катастрофічному стані. За роки окупації прокремлівська влада півострова ігнорувала поступове погіршення стану водних магістралей. Окупанти не звертають увагу на те, що дуже багато водоймищ приймають в себе каналізаційні стоки. Через зростаюче населення Криму їх стає більше, а на побудову нових очисних споруд та реконструкцію старих коштів у так званої «влади» не знаходиться. Природа не встигає відновлюватися. Але федеральні гроші в Криму або розкрадаються, або йдуть на відверто пропагандистські цілі.
https://censor.net/ru/blogs/3278340/pslya_nih_hoch_potop

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати