Штучний інтелект за годину навчив роботів ходити

Mediyka
  • 68

  • 0

  • 0

Американські інженери створили нейромережу, завдяки якій роботи можуть швидко навчитися новим навичкам. Про створення співробітників Каліфорнійського університету в Берклі йдеться у статті, опублікованій у виданні Wordpress.

Штучний інтелект зветься Dreamer. Ця нейромережа використовує минулий досвід робота, щоб побудувати модель навколишнього світу. Технологія ґрунтується на алгоритмах, що винагороджують машини за бажані дії. "Навчання з підкріпленням" здатне навчити роботів новим навичкам за короткий проміжок часу, розповіли автори роботи.

Інженери показали відеоролик, на якому чотириногий робот, який не має жодних навичок пересування, завдяки Dreamer через 10 хвилин намагається піднятися і підвестися, через 30 хвилин машина вже пробує повзти, а через годину починає впевнено крокувати кімнатою. "Такий метод дозволяє машині вчитися швидше, ніж раніше", - уточнили автори.

«Навчання з підкріпленням» має стати наріжним каменем у майбутньому управління роботами. Завдяки новій методиці машини навчатимуться на ходу та адаптуватимуться до нових умов – наприклад, ходити з несправним двигуном», – розповів професор робототехніки в Університеті штату Орегон Джонатан Херст.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати