Про проект

Укропчики

Про проект

«Укропчики» - це нова безкоштовна блог-платформа для людей, яким є що сказати. Ми працюємо для того, щоб кожен Українець міг висловити власну позицію, поділитися думками, досвідом, розповісти про свої враження, ідеї, бізнес. Це новітня блогосфера для патріотів України, яким небайдужа доля України, хто не звик мовчати і прагне творити майбутнє вже сьогодні.

Блогосфера «Укропчики» непідвладна жодній політичній партії, жодному політику. Ми самостійні та незалежні. Проект створений за власною ініціативою українських програмістів. Ми наважились розпочати задумане, опираючись лише на свої знання, досвід та вміння, окрилені мрією про щасливе життя у міцній незалежній правовій державі, де кожен громадянин почувається потрібним, вільним та впевненим у завтрашньому дні.

Тільки спільними зусиллями можна досягти найкращих результатів. Тому ми завжди відкриті для Ваших зауважень та пропозицій щодо вдосконалення Сайту. Ми готові до критики і вдячні за схвалення. Ми цінуємо Вашу увагу і прагнемо ставати краще. Кожен українець, який долучається до нашої ініціативи, робить безцінний внесок у розвиток інформаційної сфери країни. «Укропчики» - це вільний простір для вільних людей.