Політика конфіденційності

Укропчики

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми з великою повагою ставимося до персональної (конфіденційної) інформації кожного відвідувача нашої Блог-платформи «Укропчики» (далі – Сайт). Враховуючи усю відповідальність за збереження конфіденційності, нашим пріоритетним завданням є вживання максимально дієвих заходів щодо захисту ваших персональних даних.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ця Політика конфіденційності застосовується лише до Блог-платформи «Укропчики». Сайт не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на Сайті.

Використання Користувачем Сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання Сайту.

Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем.

ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації Сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен надати при реєстрації.

Персональні дані, надані для обробки в межах цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті та включають в себе наступну інформацію:

 • Ім'я Користувача.
 • Адреса електронної пошти (e-mail).

Використання Користувачем Сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

Будь-яка інша персональна інформація не вказана вище (Ір-адреси, файли cookie, браузери, операційні системи, що використовуються, тощо) підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених нижче.

При відвідуванні Сайту фіксуються всі входи Користувача до системи. Інші відомості по трафіку Користувача не обробляються і не зберігаються.

ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

Персональні дані Користувача Адміністрація Сайту може використовувати в цілях:

 • Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на Сайті для входу в аккаунт.
 • Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.
 • Встановлення зворотного зв'язку з Користувачем.
 • Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.
 • Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.
 • <Надання Користувачеві ефективної технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту./li>

СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Обробка персональних даних Користувача здійснюється будь-яким законним способом без визначення та обмеження терміну, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без їх використання.

Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу третіх осіб.

ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані зберігаються на термін не більший, ніж це необхідно відповідно до мети їх обробки.

Після того, як суб'єкт персональних даних перестав бути Користувачем Сайту шляхом видалення свого облікового запису на Сайті, його персональні дані також автоматично видаляються.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

Користувач зобов'язаний:

 • Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.
 • Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

Адміністрація сайту зобов'язана:

 • Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком випадків передбачених законодавством України.
 • Використовувати отриману від Користувача інформацію виключно для цілей, зазначених у цій Політиці конфіденційності.
 • Вживати заходи безпеки для захисту конфіденційності персональних даних Користувача.
 • Здійснити блокування персональних даних, що належать Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача.
 • Здійснити блокування персональних даних, що належать Користувачеві, з моменту звернення або запиту законного представника Користувача або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

Адміністрація Сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених цією Політикою конфіденційності.

У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо дана конфіденційна інформація:
 • була розголошена за згодою Користувача;
 • стала публічним надбанням до її втрати або розголошення;
 • була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією Сайту.

ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем Сайту і Адміністрацією Сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявнику претензії про результати розгляду претензії.

При не досягненні угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією Сайту застосовується чинне законодавство України.

ПІДСУМКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

Адміністрація Сайту має право вносити зміни в діючу Політику конфіденційності без згоди Користувача.

Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

* Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.