Правила користування

Укропчики

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Адміністрація Блог-платформи «Укропчики» (далі – Сайт) визначає Правила користування ресурсом та, відповідно, правила поведінки на Сайті і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на Сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

Блоги Сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.

Всі права на будь-які матеріали, які розміщені на Сайті, захищені у відповідність з чинним українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Матеріали, які містять інформацію рекламного та агітаційного змісту, можуть розміщуватися на Сайті лише після узгодження з Адміністрацією Сайту.

Матеріали, позначені знаком "Реклама&" публікуються на правах реклами.

Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе Користувач, який їх розмістив.

Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за зміст блогів, інформаційних, рекламних матеріалів та коментарів користувачів, які розміщені Сайті. Також адміністрація Сайту не несе відповідальності за наслідки їх публікації і використання. Думки авторів блогів, статей, коментарів, розміщених на Блог-платформі «Укропчики» можуть не збігатися з думками і позицією Адміністрації.

ОСНОВНІ ВИМОГИ КОРИСТУВАННЯ БЛОГ-ПЛАТФОРМОЮ

Читачем Сайту може стати кожен, хто зайде за адресою https://www.ukropchiki.com

Для створення аккаунту Користувачеві потрібно зареєструватися, вказавши свої ім'я, (за бажанням прізвище) і діючу електронну адресу.

Тільки зареєстровані читачі сайту можуть створювати власні текстові повідомлення (блоги), залишати свої коментарі, завантажувати фото-та відеоматеріали на Сайті

МОДЕРУВАННЯ

Модератор без узгодження з Користувачем має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони відносяться до іншої тематики.

Якщо Модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує Правила користування Сайтом, він має право видалити його.

Кожен Користувач має право може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде прихований для подальшого перегляду Модератором.

Якщо Користувач не згоден з рішенням Модератора, він можете написати в службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

НА САЙТІ ЗАБОРОНЕНО:

 • Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади.
 • Заклики до зміни адміністративних меж чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України.
 • Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян.
 • Заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
 • Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів Сайту, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
 • Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.
 • Завантажувати, розповсюджувати та публікувати контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного, еротичного чи іншого незаконного матеріалу.
 • Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів блогів та усіх користувачів Сайту.
 • Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
 • Множинне повторення текстових заготовок (флуд).
 • Розміщення реклами та комерційних повідомлень без узгодження з Адміністрацією Сайту.
 • Розміщення будь-яких повідомлень та інші дії, які заборонені законодавством України.

ПІДСУМКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого Користувача щодо роботи Сайту.

Адміністрація залишає за собою право у будь-який час вносити зміни в Правила користування Сайтом, які вступають в силу з моменту розміщення нової редакції Правил на Сайті. Ми можемо змінювати, додавати або видаляти частини Правил користування, які набирають чинності негайно після публікації. Зобов’язання Користувача - розглянути ці Правила перед кожним використанням Сайту, оскільки продовжуючи використовувати цей Сайт, Користувач погоджується на будь-які зміни. Адміністрація Сайту може позбавити права користування сайтом Учасника, який систематично порушує ці Правила.

* Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.